ČeštinaEnglishDeutschPolski

Singltrek Moravská Třebová se delí na 3 části. Na knížecí louce je umístěn 1 km stezek nejnižší zelené náročnosti. V Pekle je umístěno 6 km stezek nízké modré náročnosti propojených 4 km lesních cest. Nad Boršovem je umístěno 8 km stezek střední modré náročnosti propojených 1 km lesních cest. Nemusíte se bát, na stezkách nejsou kameny, kořeny ani skoky.

ZELENÁ
Malé děti s rodiči a také méně technicky zdatní cyklisté mohou vyzkoušet Singltrek na zeleně značených stezkách na Knížecí louce, kde si osvojí nebo zopakují ovládání kola a získají jistotu na přírodním povrchu stezky. 

MODRÁ
Kdo bez problémů zvládá zelenou stezku, měl by zkusit modrou. Tam začíná opravdová zábava: houpání a zatáčky. Tak dobrou příležitost k zábavnému ježdění pro středně pokročilé cyklisty nenajdete široko daleko. Užijete si daleko větší radost z jízdy než na asfaltu i než na lesních cestách, a zároveň vás na stezce nepřekvapí nečekané a nebezpečné překážky. 

ČERVENÁ
Pro cyklisty, kteří již mají kolo takříkajíc trochu “v ruce”, anebo pro ty, kteří již modré stezky zvládají s přehledem, jsou tu červeně značené stezky. Vlní se úbočími svahů, umožní Vám hrát si s kolem, dovolí Vám plynulou, dynamickou jízdu a zlepšují jízdní dovednosti. Jejich obtížnost je střední. Zkušení bajkeři si užijí v flow v plné rychlosti, méně zkušení se příjemně zhoupnou na terénních vlnách. Červenou stezku si dovedou užít jak děti, tak zkušení terénní cyklisté.

 

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks