ČeštinaEnglishDeutschPolski

Náročnost stezek

Singltrek Moravská Třebová se delí na 3 části. Na knížecí louce je umístěn 1 km stezek nejnižší zelené náročnosti. V Pekle je umístěno 6 km stezek nízké modré náročnosti propojených 4 km lesních cest. Nad Boršovem je umístěno 8 km stezek střední modré náročnosti propojených 1 km lesních cest. Nemusíte se bát, na stezkách nejsou kameny, kořeny ani skoky.

ZELENÁ
Malé děti s rodiči a také méně technicky zdatní cyklisté mohou vyzkoušet Singltrek na zeleně značených stezkách na Knížecí louce, kde si osvojí nebo zopakují ovládání kola a získají jistotu na přírodním povrchu stezky. 

MODRÁ
Kdo bez problémů zvládá zelenou stezku, měl by zkusit modrou. Tam začíná opravdová zábava: houpání a zatáčky. Tak dobrou příležitost k zábavnému ježdění pro středně pokročilé cyklisty nenajdete široko daleko. Užijete si daleko větší radost z jízdy než na asfaltu i než na lesních cestách, a zároveň vás na stezce nepřekvapí nečekané a nebezpečné překážky. 

ČERVENÁ
Pro cyklisty, kteří již mají kolo takříkajíc trochu “v ruce”, anebo pro ty, kteří již modré stezky zvládají s přehledem, jsou tu červeně značené stezky. Vlní se úbočími svahů, umožní Vám hrát si s kolem, dovolí Vám plynulou, dynamickou jízdu a zlepšují jízdní dovednosti. Jejich obtížnost je střední. Zkušení bajkeři si užijí v flow v plné rychlosti, méně zkušení se příjemně zhoupnou na terénních vlnách. Červenou stezku si dovedou užít jak děti, tak zkušení terénní cyklisté.

 

Orange Prism Rocday Tilt Rescue Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks